Drobečková navigace

Úvod > Volný čas > Kulturní dění v obci

Kulturní dění v obci

Rok 2020

Rozsvícení obce a vánočního stromu

Rozsvícení obce a vánočního stromu

Letos poprvé společně netradičně rozsvítíme nejen vánoční strom, ale i celou obec - světýlka, svíčky a lucerničky, které zdobí naše domy v neděli 29. 11. 2020 od 17:00. Tradiční program zazní z obecního rozhlasu.

Video z rozsvícení vánočního stromu a obce

hr.jpg

podzimní-souznění_s.jpgPodzimní souznění

Zveme vás k netradičnímu prožití tradičních obecních aktivit. V průběhu týdne zveřejníme několik aktivit, které bychom normálně prožili během Podzimního odpoledne. Protože to teď nejde, zveme vás k jejich prožití společně, ale na dálku a budeme rádi za jakékoliv reakce na Facebooku obce

Obecní Facebook stránka

hr.jpg

drakiada1_2020_2_s.jpgPodzimní odpoledne

V případě příznivého počasí a příznivé epidemiologické situace se uskuteční 28. 10. 2020 na fotbalovém hřišti v Pavlovicích Podzimní odpoledne se zábavnými aktivitami pro děti a drakiádou.

Z důvodu nařízení vlády zrušeno.

hr.jpg

 podzimnivyzdoba2020_s.jpgSoutěž o Nejhezčí podzimní výzdobu

Pozor pozor, kulturní komise se rozhodla ocenit mnohé krásné ozdoby našich domů a vyhlašuje soutěž o Nejhezčí podzimní výzdobu. Své příspěvky k oslavě barevného podzimu můžete zaslat ve formě fotografií na email fotkypavlovice@gmail.com. Poté budou umístěny do fotoalba na facebooku, kde bude možné pro ně prostřednictvím lajků hlasovat. Je možné (se svolením) nominovat i výzdobu těch, kteří nemají možnost zaslat fotografie sami. Těšíme se na všechny podzimní krásy!

Vítězem soutěže o Nejhezčí podzimní výzdobu se stala Ladislava Vincencová s rodinou, jejichž fotografie získaly nejvíce hlasů. Děkujeme všem účastníkům i hlasujícím. Fotografie si můžete prohlédnout na Facebooku obce:

Fotoalbum Nejhezčí podzimní výzdoba

hr.jpg

mdz2020_s.jpgOslava MDŽ a posezení se seniory

Poslední společenskou akci před vyhlášením nouzového stavu kvůli epidemii covid19 doprovodila kapela SEM TAM a hojná účast občanů.

Fotogalerie 

hr.jpg

Masopustní posezení u cimbálu cimbal2020_s.jpg

Tradiční Masopustní posezení u cimbálu, organizované TJ Pavlovice u Kojetína, doprovodil soubor Kosár.

 

hr.jpg

karneval2020_s.jpgKarneval

Dětský karneval na téma U nás na farmě se uskutečnil 1. 2. 2020 v sokolovně v Pavlovicích. Účast byla opět hojná, o program se postaral opět pan Bartošík s rodinou. Pro děti bylo připraveno občerstvení, malování na obličej a bohatá tombola. 

Fotogalerie