Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Tříkrálová sbírka v naší obci - AKTUALIZOVÁNO

Tříkrálová sbírka v naší obci - AKTUALIZOVÁNOVzhledem ke stále nepříznivé epidemické situaci, bylo vedením Arcidiecézní charity Olomouc rozhodnuto, že se na počátku ledna 2021 tradiční Tříkrálové koledování neuskuteční. Odpovědnost za zdraví koledníků, organizátorů, dárců a dalších zúčastněných je prioritou a v žádném případě je a jejich rodiny není možné vystavit zbytečnému riziku onemocnění.

Můžete tedy přivítat tříkrálové koledníky dvěma způsoby:

  1. Zapečetěné pokladničky budou umístěny v obchodě a v kostele
  2. ONLINE pokladnička na webu www.trikralovasbirka.cz
  3. QR Platba

   qrtks.png

  4. příkazem z účtu: Tříkrálový sbírkový účet pro Charitu Prostějov: 66008822/0800 VS: 77707021.
  5. Jednorázová nebo trvalou DMS ve tvaru:
   DMS KOLEDA 30 nebo DMS TRV KOLEDA 30
   DMS KOLEDA 60 nebo DMS TRV KOLEDA 60
   DMS KOLEDA 90 nebo DMS TRV KOLEDA 90
   Na číslo: 87 777
   Jsme rádi za každou korunu, ale z DMS není možné určit, které Charitě to přísluší. Na závěr se to rozděluje poměrem výtěžku jednotlivých charit. Přesto má smysl pokud lidé budou i tímto způsobem přispívat.

 Vybírání do pokladniček je v roce 2021 prodlouženo do 24. 1. 2021, koleda online trvá do dubna 2021.